Mookids Circus Puzzle

Përshkrim i shkurtër:

Features: 100% material Eko-miqësore Safety jo-toksike pikturë sipërfaqe pretendojë lodra të luajnë për të frymëzuar inteligjente për OEM kec është i mirëpritur Mookids Lodrat Co është e vendosur në Ningbo Chian, e cila ka epërsi të gjeografisë, komunikimit. Kompania jonë e specializuar në fëmijët lodra dhe produkteve të fëmijës. Ne ndajmë faktorë të favorshme si produkte, çmime, marketingut Ne ju ofrojmë jo vetëm më shumë zgjedhje dhe kohë më të shkurtër dorëzimit, por edhe produktet më të mira në një çmim të arsyeshëm, si dhe ne sinqerisht w ...


 • Materiali: Dru, kompensatë
 • Vendi i origjinës: Kina (kontinent)
 • Paketimi: Color Box
 • Certifikata: EN71
 • Brand Name: MOOKIDS
 • MOQ: 1.000 sets
 • Delivery: 45 ditë
 • Detail Product

  Production Process

  Produkt Tags

  Features:

  material 100% Eko-miqësore

  pikturë të sigurisë jo-toksike sipërfaqe

  Pretendon lodra të luajnë për të frymëzuar fëmijë të zgjuar

  mënyrë OEM është i mirëpritur

  Mookids Lodrat Co është e vendosur në Ningbo Chian, e cila ka epërsi të gjeografisë, komunikimit.

  Kompania jonë e specializuar në fëmijët lodra dhe produkteve të fëmijës. Ne ndajmë faktorë të favorshme si produkte, çmime, marketing

  Ne ju furnizimit jo vetëm më shumë zgjedhje dhe kohë më të shkurtër dorëzimit, por produkte edhe më të mirë me një çmim të arsyeshëm, si dhe

  Ne sinqerisht ju mirëpresim të vizitojë kompaninë tonë në www. mookidstoy .com dhe për të diskutuar të biznesit, duke kërkuar përpara për të ndërtuar marrëdhënie afatgjatë të biznesit me njëri-tjetrin.

  Beech Wood Baby Arsimore Block druri

  Produktet kryesore:

  1, lodra edukative: bllok druri, mister druri, fëmijët Loja lodër, këmbalec piktori, rruaza lodra, Abacus, biçikletë bilancit, lodra baby, lodra automjeteve, makinave prej druri, lodra tren, aeroplan lodër, raketa prej druri, lodra muzikore.

  2, mjetet mësimore: Materiale Montessori, Froebel, dhe materiale të tjera mësimore.

  3, Pretendon lodra luajtur: lodra kuzhine, lodra bufe, lodra mobilje, shtëpi prej druri kukull, lodra perime.

  4, Preschool Mobilje & shesh lojërash për fëmijë: krevat, tavolinë, karrige, tavolinë, kabineti, shesh lojërash shtëpie dhe natyrë dhe lodra të tjera.

  5, lodra promovuese dhuratë: yoyo druri, kendama, tërheq së bashku lodra, etj

  6, OEM / ODM biznesit është i mirëpritur.

  Inteligjente Pulla arsimore ABC porosi 3d puzzle lodër DIY puzzle bashkim pjesësh figure druri

   

  ** Termi Trade: EXW, FOB, CNF, CIF
  ** Port Loading: Ningbo / Shanghai
  ** Dërgesë: Nga deti, nga ajri, nga express
  ** Termi pament: T / T 30% depozitimin përpara bilancin e prodhimit dhe 70% ndaj kopje B / L; 100% e pakthyeshëmL / C në pamje; Paypal; Western Union;
  ** Koha Sample: përafërsisht 7-14days
  **Koha e dërgimit: 40-55 ditë
  ** Garanci Produkt: Ne garantojmë produktet konsumatorët e marra janë të kualifikuar. Nëse ndonjë pjesë të thyera, pls na dërgoni Fotografitë e detajuara me email, dhe pastaj ne do të ju dërgojnë zëvendësimet sipas kushteve aktuale.
  ** Si për të mbrojtur të drejtat tona ligjore pas punuar me ju?
  1. Nënshkrimi NDA, mbrojtjen e dizajnit tuaj dhe mos e shit për të tjerët; Për urdhërat e të mëdha, ne gjithashtu
  2. bien dakord për të nënshkruar një marrëveshje, të cilat ne vetëm i bëjnë produktet për kompaninë tuaj.
  ** A material mjedisore? A mund të furnizimit me lëndë të FSC? material profesional dhe certifikuar merren beneficially që nga viti 2008. Çdo muaj ne do të dërgojëgrumbull bojë të veçantë për testings SGS. Ne gjithashtu kemi laboratorë tona të sigurisë produkt.
  FSC u prezantua nga viti 2010 dhe ajo është në dispozicion për tregun e Britanisë së Madhe. Pra, ajo është gjithashtu në dispozicion për të

  të marrë me 10% koston e lartë se sa Commons.

  ** A keni disa konsumatorëve në Amerikë / Evropë? Të cilat konsumatorët? konsumatori ynë është në të gjithë botën, ndërsa Evropa dhe Amerika janë prioritetet, si Disney,Target, Toys R, Hasbro në Amerikë; Studio100, JMD, METRO, Pampers IKEA në Evropë,

  Ne gjithmonë kemi kemi marrëdhënie biznesi me ta.

  dsfsef12sdfsfwefsdvfsvs fasdsefe safsefsfecsdf sdfdsfe80322155103


 • Previous:
 • Next:

 • Manufacture Order Notification Material Purchased Inspection Flat Plane Cutting
                 
  Sanding Punching & Slotting Transection polonisht Thickness
                 
  Filling Ash White Body Inspection
  Oil (spray) Silk Screen
  Inspection Assemble
                 
  Delivery Warehousing Inspection Packing Inspection
  PS: ☆ means Key process,★ means Special process.

   

 • produkteve të përafërta

  • Fire Station
   më shumë

   Fire Station

  • Dyfishtë Playing lojë Peshkimi
   më shumë

   Dyfishtë Playing lojë Peshkimi

  • Multi activity cube
   më shumë

   Multi activity cube

  • Cutting Breakfast Set
   më shumë

   Cutting Breakfast Set

  • Giraffe Xylophone
   më shumë

   Giraffe Xylophone

  • Duck Labyrinth
   më shumë

   Duck Labyrinth

  WhatsApp Online Chat !