Cutting Breakfast Set

Përshkrim i shkurtër:

This wooden play food set features a wooden knife and five pieces of sliceable fruit that can be cut into a total of 10 pieces! Held together with self-stick tabs, the food makes a fun and satisfying “CRUNCH” sound when sliced. With so many pieces, it’s also a great way to introduce counting and the concepts of part, whole, and fractions! Features: 100% Eco-friendly material Safety non-toxic surface painting Pretend play toys to inspire kid’s intelligent OEM order is ...


 • Materiali: Dru, kompensatë
 • Vendi i origjinës: Kina (kontinent)
 • Paketimi: Color Box
 • Certifikata: EN71
 • Brand Name: MOOKIDS
 • MOQ: 1.000 sets
 • Delivery: 45 ditë
 • Detail Product

  Production Process

  Produkt Tags

  This wooden play food set features a wooden knife and five pieces of sliceable fruit that can be cut into a total of 10 pieces! Held together with self-stick tabs, the food makes a fun and satisfying “CRUNCH” sound when sliced. With so many pieces, it’s also a great way to introduce counting and the concepts of part, whole, and fractions!

  Features:

  material 100% Eko-miqësore

  pikturë të sigurisë jo-toksike sipërfaqe

  Pretendon lodra të luajnë për të frymëzuar fëmijë të zgjuar

  mënyrë OEM është i mirëpritur

  Mookids Lodrat Co është e vendosur në Ningbo Chian, e cila ka epërsi të gjeografisë, komunikimit.

  Kompania jonë e specializuar në fëmijët lodra dhe produkteve të fëmijës. Ne ndajmë faktorë të favorshme si produkte, çmime, marketing

  Ne ju furnizimit jo vetëm më shumë zgjedhje dhe kohë më të shkurtër dorëzimit, por produkte edhe më të mirë me një çmim të arsyeshëm, si dhe

  Ne sinqerisht ju mirëpresim të vizitojë kompaninë tonë në www. mookidstoy .com dhe për të diskutuar të biznesit, duke kërkuar përpara për të ndërtuar marrëdhënie afatgjatë të biznesit me njëri-tjetrin

   

  Advantage:

   

  1.Low moq

   

  2. pranuar OEM

   

  Shërbimi 3.Good

   

  garanci 4. Quality:

   

  5.Fast & Delivery Cheap

   

  Innovation ynë

   

  Quality & Service: it’d be our priority to provide our clients with great quality products and superior customer service.

   

  Quick Time Lead: Ne jemi të përkushtuar për të bërë më e shpejtë kohës së kthimit dhe të punojnë shumë e vështirë për të siguruar afatet tuaja.

   

  Çmime të unbeatable: Ne vazhdimisht përpiqemi për të gjetur mënyra për të reduktuar kostot e prodhimit tonë, koston e transportit, etj Së fundi ju mund të merrni të përfitojnë prej saj.

   

  General info mënyrë

   

  Ne jemi të kënaqur për të furnizojë ju shërbimin më të mirë, dhe me kujdes të përqëndrohet në produktet tona. Ne jemi me përvojë në servisin tregun e SHBA, tregun evropian dhe tregun e Afrikës, të tregut Rusia. Ju lutem duke qenë të vetëdijshëm se herë të çojë varet sendet specifike dhe sasitë send që ju kërkojnë. Suksesi ynë gjithnjë bazë në kuptimin e kërkesave tuaja dhe trendin e produkteve tona dhe marketingut.
  dsfsef12sdfsfwefsdvfsvs fasdsefe safsefsfecsdf sdfdsfe80322155103


 • Previous:
 • Next:

 • Manufacture Order Notification Material Purchased Inspection Flat Plane Cutting
                 
  Sanding Punching & Slotting Transection polonisht Thickness
                 
  Filling Ash White Body Inspection
  Oil (spray) Silk Screen
  Inspection Assemble
                 
  Delivery Warehousing Inspection Packing Inspection
  PS: ☆ means Key process,★ means Special process.

   

 • produkteve të përafërta

  • Cutting Vegetable Set
   më shumë

   Cutting Vegetable Set

  • Vegetable Basket
   më shumë

   Vegetable Basket

  • Cutting Fruit Set – Wooden Play Food
   më shumë

   Cutting Fruit Set – Wooden Play Food

  • Cutting Food-Vegetables
   më shumë

   Cutting Food-Vegetables

  • Cutting Vegetables- Wooden Play Food
   më shumë

   Cutting Vegetables- Wooden Play Food

  WhatsApp Online Chat !