Mookids Циркус мозаик

Краток опис:

Карактеристики: Прави се 100% Еко-пријателски материјал за безбедност не-токсични површина сликарство игра играчки за да ги инспирира интелигентни цел OEM дете е добредојдена Mookids играчки копродукции се наоѓа во Ningbo Хиос, која има супериорност на географијата, комуникациите. Нашата компанија специјализирана за деца играчки и бебето производи. Ние го делиме поволни фактори како производи, цени, маркетинг Ние ви овозможи не само повеќе избор и пократко време на испорака, но, исто така, подобро производи по разумна цена, како и ние искрено се с ...


 • Материјал: дрво, иверица
 • Место на потекло: Кина (континентална)
 • Пакување: Боја кутија
 • Сертификат: EN71
 • Името на брендот: MOOKIDS
 • MOQ: 1.000 комплети
 • Испорака: 45 дена
 • детали за производот

  Production Process

  Тагови производ

  карактеристики:

  100% Еко-пријателски материјал

  Безбедност не-токсични површина сликарство

  Преправам игра играчки за да ги инспирира дете интелигентни

  OEM цел е добредојдена

  Mookids играчки копродукции се наоѓа во Ningbo Хиос, која има супериорност на географијата, комуникациите.

  Нашата компанија специјализирана за деца играчки и бебето производи. Ние го делиме поволни фактори како производи, цени, маркетинг

  Ние ви овозможи не само повеќе избор и пократко време на испорака, но, исто така, подобро производи по разумна цена, како и

  Искрено се добредојдени да ја посетите нашата компанија на www. mookidstoy .com и да дискутираат за бизнис, гледајќи напред кон градење на долгорочни деловни односи едни со други.

  Буково дрво Детско Образовни дрвени блок

  Главни производи:

  1, Едукативни играчки: дрвени блок, дрвена сложувалка, децата играчка игра, триножник, мониста играчки, абакусот, рамнотежа велосипед, бебе играчки, играчки возило, дрвени автомобил, воз играчка авион играчка, дрвени ракета, музички играчки.

  2, наставни средства: Монтесори материјали, FROEBEL и други наставни материјали.

  3, преправам игра играчки: кујна играчки, салон за играчки, мебел, играчки, дрвена кукла куќа, зеленчук играчки.

  4, Предучилишно Мебел & игралиште: деца кревет, маса, стол, маса, кабинет, затворен и отворен игралиште и други играчки.

  5, промотивни подарок играчки: дрвени yoyo, kendama, се повлече заедно играчки, итн

  6, OEM / ODM бизнис е добредојден.

  Интелигентна ABC образовни печати сопствени 3D загатка DIY играчка дрвени сложувалка

   

  ** трговија мандат: EXW, ФОБ, CNF, CIF
  ** Вчитување пристаниште: Ningbo / Шангај
  ** Испорака: Од страна на морето, од воздух, со изрична
  ** Pament рок: T / T 30% депозит пред производство и 70% биланс против Б / L копија; 100% неотповикливаL / C по видување; Paypal; Western Union;
  ** Време на одбирање: приближно 7-14days
  **Време на испорака: 40-55 дена
  ** Гаранција на производот: Ние гарантираме производи клиенти добиените се квалификувани. Ако било скршени делови, pls пратете ни детални фотографии преку е-пошта, а потоа ние ќе ви испратиме замена во согласност со реалните услови.
  ** Како да ги заштитиме нашите права, по кои работат со вас?
  1. Потпишување НДА, заштита на вашиот дизајн и да не ги продаваат на други лица; За големи нарачки, ние, исто така,
  2. се согласи да потпише договор, што правиме само производи за вашата компанија.
  ** Дали материјалот на животната средина? Може да ви дадат FSC материјал? Професионални и сертифицирани материјали се стварно направени од 2008. Секој месец ние испратипосебна серија боја на SGS испитувања. Ние исто така имаме свои лаборатории за безбедност на производите.
  FSC беше воведен од 2010 година и таа е на располагање за Велика Британија пазар. Па тоа е исто така достапни за

  добие со 10% високата цена од комонс.

  ** Дали имате некои клиенти во Америка / Европа? Кои клиенти? Нашите клиенти се од целиот свет, а Европа и Америка се приоритетите, како Дизни,Таргет, играчки Р, Hasbro во Америка; Studio100, JMD, панорама, Памперс ИКЕА во Европа,

  Ние секогаш да има деловни односи со нив.

  dsfsef12sdfsfwefsdvfsvs fasdsefe safsefsfecsdf sdfdsfe80322155103


 • Претходно:
 • Следно:

 • Manufacture Order Notification Material Purchased Inspection Flat Plane Cutting
                 
  Sanding Punching & Slotting Transection полскиот Thickness
                 
  Filling Ash White Body Inspection
  Oil (spray) Silk Screen
  Inspection Assemble
                 
  Delivery Warehousing Inspection Packing Inspection
  PS: ☆ means Key process,★ means Special process.

   

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  • Пожарна
   Повеќе

   Пожарна

  • Двојно риболов Игра Играње
   Повеќе

   Двојно риболов Игра Играње

  • Multi activity cube
   Повеќе

   Multi activity cube

  • Cutting Breakfast Set
   Повеќе

   Cutting Breakfast Set

  • жирафа ксилофон
   Повеќе

   жирафа ксилофон

  • патка лавиринт
   Повеќе

   патка лавиринт

  WhatsApp Online Chat !