за нас

 

Mookids  Toy Company, based in Ningbo, China, has been a wooden toys manufacturer and exporter since 2000. We are proud to design, produce and distribute a unique line of toy creations. Our products can be found in happy families, schools, gardens, amusement parks and around the world.

Нашата фабрика има постигнато сертификација ICTI Меѓународната асоцијација за играчките, ISO9001: 2008 за управување со сертификација на квалитетот на системот, BSCI ЕУ се спротивстави на сертификација општествена одговорност и сертификација FSC. Нашите производи се движи вклучуваат едукативни играчки, кукла куќи, воз сетови, дрвени загатки, музички инструменти, дрвени блокови итн Да се ​​води секој момче и девојка слатка, среќни, импресивни детството се нашите најдобри желби.

Сите наши производи се произведени со карактеристична квалитет и внимание на детали за да се задоволат барањата на нашите клиенти. Ние сме отворени да се направи ОЕМ производи во согласност со дизајн на клиентите. Со богато искуство и професионално знаење за играчки & Занаети, ние ќе ви даде добар предлог, кој го направи вашите производи побезбедно да се помине сите потребни тестови и имаат добра продажба на пазарот.


WhatsApp Online Chat !